Účtenkovka je v plném proudu! Hraje se o peníze a hodnotné ceny

Účtenkovka

Milion korun za to, že si za svůj nákup od jakéhokoliv obchodníka vezmete účtenku a zaregistrujete ji do soutěže, taková je první výhra a lidé soutěží o 106.

„Už v prvním týdnu se zaregistrovalo více než čtvrt milionu aktivních hráčů, v současnosti máme zhruba 300 tisíc aktivních hráčů a účtenek, které tito hráči zaregistrovali je někde mezi jedním až dvěma miliony,“ řekl mluvčí ministerstva financí Michal Žurovec.

Milion jako první výhra je znám už od vyhlášení soutěže, jenže co se bude vyhrávat dál do teď nebylo jasné. „Druhou cenou bude automobil Ford Focus kombi v tmavě modré barvě blazer s klimatizací, s CD přehrávačem, s 6 airbagy, s USB slotem, se zadními parkovacími senzor,“ dodal mluvčí. Pravidla účtenkové loterie najdete zde.

Dohromady se za měsíc říjen hraje o 21 025 výher. Po milionu korun a autu můžete vyhrát třeba 300 tisíc korun. A pozor, výhry se nedaní!

Větší šance na výhru bude podle Kovandy až v dalších kolech. „Je určitá šance je, nicméně čekám v těchto prvních fázích účtenkovky, že bude enormní zájem o ni. Ta šance na výhru bude v těch následujících měsících, když bude zájem slabší než nyní, bude vyšší,“ řekl analytik Lukáš Kovanda.

Podle Kovandy není zaručený tip jak vyhrát. „Žádný zaručený fígl není, pochopitelně registrovat co nejvíce,“ dodal.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek