Učitelka měla poměr se studentem (14). Odhalila ji aplikace

Kathleen Davis, Michael Sciarra

Samantha Ciottaová (32) z Kalifornie byla zatčena a obviněna ze zneužití nezletilého. Obětí měl být její student, který na školu přestoupil poté, co jeho matka zemřela a otec byl poslán do vězení. Chlapec vyrůstal u příbuzných, když ho učitelka začala doučovat.

O chlapce se měla starat a kupovat mu drahé oblečení a elektroniku. Policie zahájila vyšetřování poté, co se mezi žáky školy rozkřiklo, že by s chlapcem mohla mít poměr.

Ciottaovou však usvědčilo až video na aplikaci Snapchat, na kterém je pouze ve spodním prádle. Na videu s ní také byli dva nezletilí, polonazí chlapci. Všichni měli požívat alkohol.

Jejich poměr údajně chlapec potvrdil svému spolužákovi. Ciottaová měla mít poměr s oběma chlapci ve svém domě. Tam policisté našli roztrhaný vzkaz, na kterém Ciottaová vysvětluje aféru s nezletilým svému manželovi.

Podle portálu Patch.com manžel Ciottaové stále věří, že je skvělou matkou a velkou oporou pro rodinu. Policie nyní vyšetřuje, jestli žena měla poměr s jedním nebo s více nezletilými. Ze školy byla dočasně vyloučena.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek