U dětí zastavilo auto se třemi muži. Nabízeli jim léky a natáčeli je!

Marihuana

Podle výpovědi školáků se měl incident stát minulou středu 1. listopadu okolo půl třetí odpoledne, když šli ze školy. Dosud neznámí tři muži měli přijet na autobusovou zastávku a nabízet skupině dětí vě věku od šesti do 14 let nějaké léky a nápoje.

„Podle výpovědi dětí mělo na zastávce zastavit stříbrné auto, ze kterého vystoupili tři muži, začali si je natáčet, fotit, nabízeli jim tabletky, bonbóny a nějaká pitíčka,“ popsala ředitelka místní školy Jindřiška Čermáková.

Děti však prozřetelně nabídku odmítly a muži z místa odjeli. Jedno z dětí se o tom, co se na zastávce stalo, svěřilo doma rodičům, kteří začali celou věc řešit se školou.

„V okamžiku, kdy jsme se věc dozvěděli z řad zákonných zástupců, jsme okamžitě kontaktovali policii, která následně v dopoledních hodinách dorazila do školy, kde proběhl výslech,“ doplnila ředitelka.

Policie teď žádá případné svědky o informace, které by vedly k odhalení mužů. A vyzývá občany, aby v případě informací zavolali na linku 158.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek