Tvrdík válčí s Berbrem! Slavia nepošle hráče do repre, hrozí

Karel Jarolím a Roman Berbr

Tvrdíka nejprve rozčílilo, že web seznam.cz zveřejnil platy reprezentačních trenérů a manažera Jaromíra Šeterleho.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2056604.jpg?d41d

„Jestli FAČR nezajistí důstojnost reprezentace, nebudeme (Slavia) tam posílat hráče. Tohle si ČR, Karel Jarolím ani hráči nezaslouží,“ napsal šéf Slavie na svůj twitter.

A Tvrdíkovi se navíc nelíbilo, jak Roman Berbr na tiskové konferenci ostře kritizoval vedení národního týmu. Berbr by prý měl podobnou analýzu, jakou provedl u Jarolíma, provést na celém fotbalovém svazu.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2056606.jpg?d41d

„Nestačí sportovní neúspěch, ostuda ještě musí pokračovat. Nechutné. Jestli má jít Jarolím, ať se vedení FAČR přidá,“ přidal Tvrdík další poznámku na internet.

Kritiku snášel špatně i samotný Jarolím, který ve svém prohlášení uvedl, že není pod vlivem agentů hráčů.

Jaký další vývoj bude mít tahle „přestřelka“ mezi Tvrdíkem a Berbrem není jisté, ale jisté je, že podobné rozepře mezi nejvyššími představiteli českého fotbalu u nás, rozhodně nejsou dobrou vizitkou.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek