TV Nova pořádala konferenci: Velká láska, nové projekty, spodní prádlo Dany Morávkové... Co vše se řešilo?

Přišly stovky hostů. Jedna hvězda vedle druhé – Bára Štěpánová, Dana Morávková, Milan Peroutka, Ilona Svobodová, Ondřej Novotný a další a další… O luxusní start se postarala, vám jistě dobře známá, Ema Drobná, které TV Nova změnila radikálně život poté, co se stala vítězkou pěvecké soutěže SuperStar.

Prodává svá alba, koncertuje s kapelou. Hudba se jí zkrátka stala koníčkem ale i živitelem. A koho má vedle sebe? Trochu jiná image – ale pořád je to on! Štěpán Urban, který skončil v SuperStar hned za Emou. Není to ale jen kolega z branže! SuperStar dala Emě kromě popularity také lásku.

O nejemotivnější vystoupení se postarala Katarína Knechtová, která bude mít právě v Superstar nezaměnitelnou roli – porotce.

Ovšem tohle není jediné, TV Nova představila na jarní sezónu hned několik projektů. Robinsonův ostrov, Dáma a král, Malé lásky, Specialisté a také nové díly vašich nejoblíbenější pořadů – Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2! V nich uvidíte své oblíbené stálice, ale i nováčky…

Kdo další přišel? Podívejte se na VIDEO výše.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek