Tříletou holčičku měli unést 4 muži! Našli ji u matky v Německu

Pátrání David a Leonard Lackó a jejich rodiče

V pátek odpoledne někdo unesl tříletou holčičku z Prahy 6. Její zmizení oznámil na policii otec dívenky, který tvrdil, že mu byla svěřena do péče.

„Událost nám byla oznámena kolem šestnácté hodiny, kdy otec uvedl, že jeho dceru někdo unesl. Dodal, že se domnívá, že to může být akce ze strany dívčiny matky,“ uvedl pro TN.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Tato domněnka se nakonec potvrdila – dívku vypátrali policisté u matky v Německu, měla by být v pořádku. Rodiče mezi sebou podle informací TV Nova nemají vyřešeno opatrovnictví.

„Další okolnosti včetně toho, kdo dívku unesl, policisté dále vyšetřují,“ doplnil Hulan. Podle informací agentury Aktu.cz dívku unesli čtyři muži.

Policisté odpoledne na okrajích metropole vytvořili kontrolní stanoviště, kde prověřovali projíždějící vozidla. „Policisté kontrolují hlavní odjezdové trasy, zatím ale úspěšní nebyli,“ dodal krátce po šesté hodině policejní mluvčí.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek