Tragické úmrtí Jiřího Laštovky (†39): Záchranáři řekli, jak zemřel

Jiří Laštovka v Ordinaci v růžové zahradě

Českem otřásla zpráva o tragickém úmrtí mladého herce Jiřího Laštovky, jehož tělo bylo nalezeno ve čtvrtek ráno. Tragická zpráva otřásla rodinou i známými.

„Mohu potvrdit, že posádka pražských záchranářů ve spolupráci s lékařskou posádkou vyjížděly dne 8.2. 2018 krátce před půl jedenáctou na základě žádosti od PČR k případu oběšeného muže (39l) na Žižkově. První posádka byla na místě již za 6 minut od přijetí tísňové výzvy, ale bohužel muži už nemohli jakkoliv pomoci a na místě je vystřídal koroner,“ potvrdila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

O to horší je, že si herec sáhl podle všeho na život sám. To potvrzují i komentáře na sociálních sítích. „Asi ta smutná varianta, kdy se člověk rozhodne sám.. možná..ale to jen odhaduji, jelikož byl herec a ti mají často citlivější psychiku,“ odpovídá Magda M. na otázku, co se stalo.

Nikdo si ale neumí vysvětlit, co k zoufalému činu herce přimělo. „Tomu nemůžu uvěřit. Prostě ne,“ reaguje na informaci o sebevraždě Vendula A..

„Je mi to líto, škoda, že tak mladý musel odejít. Každý máme nějaký problém, ale jsou věci, které se dají řešit jinak, ne takhle. Je mi to moc líto,“ napsala Jana H. na Facebooku.

Zatím není jasné, proč si mladý herec sáhl na život. S manželkou již několik let nežil, podle diskutujících žil s přítelkyní. Za sebou zanechal dva syny.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek