Tragédie ve Zlíně: Mrtvoly příbuzných byly v domě týdny!

V domě ve Zlíně ležely tři mrtvoly - 1

„Včera krátce po půl druhé odpoledne oznámil na linku tísňového volání 158 pětašedesátiletý muž, že našel v rodinném domku ve Zlíně své příbuzné bez známek života. Jedná se o šedesátiletou ženu, její čtyřiatřicetiletou dceru a sedmatřicetiletého syna,“ řekla mluví Lenka Javorková.

Na místo ihned vyjely policejní hlídky, zlínští kriminalisté a psovod. „Až do nočních hodin probíhalo ohledání místa činu, ke kterému byl přizván i tým soudních lékařů z Ústavu soudního lékařství Olomouc a státní zástupce Krajského státního zastupitelství v Brně – pobočka ve Zlíně. K prohlídce těl zemřelých jsme přivolali rychlou záchrannou službu,“ dodala mluvčí.

V průběhu ohledání vyšlo najevo, že ženy a muž zemřeli už před několika týdny, možná měsíci. „Příčinu úmrtí nám objasní nařízené soudní pitvy,“ řekla Javorková, podle které dnes budou kriminalisté na případu intenzivně pracovat a zjišťovat, jestli příbuzní zemřeli násilnou smrtí.

„Do prověřování byl nasazen maximální počet kriminalistů tak, aby byla tato tragická smrt tří osob, co nejdříve objasněna,“ zakončila mluvčí.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek