Tragédie na Kolínsku: Vlak srazil důchodkyni, zůstala zaklíněná!

Pád dívenky z vlaku

Policisté vyšetřují nehodu, která se stala asi 200 metrů od železniční stanice Pečky. „Krátce po deváté hodině tady vlak srazil šestasedmdesátiletou ženu, která na místě podlehla zraněním,“ uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.

Cestujícím ve vlaku se nic nestalo, nikdo nebyl zraněn. „Dechová zkouška vyloučila alkohol u strojvedoucího,“ doplnila Richterová s tím, že další okolnosti policisté teprve vyšetřují.

„Zatím nevíme, jestli žena na koleje vstoupila úmyslně, nebo to byla jen nešťastná náhoda. Více informací proto zatím nemůžeme poskytovat,“ uzavřela Richterová.

Tělo seniorky museli hasiči a policisté dlouhou dobu vyprošťovat, zůstala zaklíněna mezi podvozkem a kolejemi. Provoz na trati se podařilo obnovit až po jedné hodině odpolední.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek