Tomáš Rosický otevřeně: Tohle vzkazuje sparťanským ultras!

Tomáš Rosický

Rosický na konci loňského roku oznámil konec fotbalové kariéry. Dlouho se ale nenudil a přijal nabídku vedení pražské Sparty a rychle se začlenil do sportovního vedení klubu.

„Já jsem ve velmi úzkém kontaktu se Zdeňkem Ščasným. Spolupracuji také s Adamem Kotalíkem a trenérem,“ prozradil, co obnáší jeho funkce.

V obsáhlém rozhovoru pro sparťanskou televizi odpovídal na otázky tiskového mluvčího Ondřeje Kasíka. Řeč byla nejen o nových posilách, ale došlo i na fanoušky klubu.

Ultras pražské Sparty vydali v neděli večer prohlášení, že se od ligového utkání z Libercem vrací do ochozů a budou podporovat tým.

Rozhovor s Tomášem Rosickým VIDEO:

https://www.youtube.com/embed/UNrFlJljd08

„Je to pozitivní signál a teď je na nás, abychom všechny kroky, co děláme, aby to všichni chápali. Já jsem rád, že zase bude více fanoušků na Spartě a že budou hnát hráče dopředu,“ odpověděl na dotaz (pozn. red. Rosický mluví o ultras cca ve 14. minutě rozhovoru).

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek