Tomáš našel peněženku s 37 tisíci a vrátil ji. Odměna ho zaskočila!

Ztráta peněženky na Zličíně

Velké překvapení čekalo na čerpací stanici u Trenčína Tomáše, když si odskočil na toaletu. Objevil peněženku s téměř 1400 eury (zhruba 37 tisíc korun), osobní doklady a papíry od vozu.

Jak mu čest velila, muž společně s kamarády neváhal a okamžitě vyhledal pomoc dálniční policie. Chtěl najít majitele peněženky a celý obnos mu vrátit, informují tvnoviny.sk.

A po chvíli se skutečně zadařilo. Jak upozornila slovenská policie, muže objevili na rozlehlém parkovišti, neměl vůbec tušení, že mu tak velký obnos peněz a doklady chybí. Kamionista Jiří Peterek (41) byl velmi vděčný. Byl to pro něj prý nejkrásnější dárek k narozeninám (měl je o den dříve).

Trojice mužů v koutku duše doufala, že dostane odměnu, musela jí ale stačit pochvala. „Pán řekl, že jsou to firemní peníze, tak nám poděkoval,“ řekl pro tvnoviny.sk Tomáš. I tak by se prý ale zachoval stejně, kdyby nějaké další peníze našel. „Možná se nám jednou to dobro vrátí,“ zakončil Tomáš.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek