To už přehání: Veronika Kopřivová se naváží do svých zákaznic! Za kritiku od ní dostanete kartáč

Veronika Kopřivová nechtěla, aby si lidé mysleli, že je zlatokopka a žije jen z peněz Jaromíra Jágra. A tak si založila e-shop s módou! Na sociálních sítích tvrdí, jak neustále pracuje a co všechno pro své zákaznice shání. Jenže když se člověk podívá na její komunikaci se zákazníky na stránkách, nestačí se divit.

Její e-shop provozovaný na facebooku je velmi zmatený a nezasvěcený člověk nemá šanci se v něm rychle zorientovat. Vše se dá koupit jen tím, že pošlete Veronice soukromou zprávu přes facebook. A nedej bože, pokud se vám zrovna něco nelíbí. „Nevím, ale proč si to rovnou neobjednat zde?“ napsala jedna ze zákaznic, která připojila odkaz na e-shop dané značky, kterou prodává na facebooku i Veronika.

A jak Veronika na takové zprávy reaguje? Na tuto odpověděla takhle: „Nespamujte prosím naše stránky, nikdo vám nic nevnucuje, tak to nedělejte ani vy. Nerada bych vás na této stránce zakázala,“ napsala. Jak je vidět, v podnikání se modelka asi úplně neorientuje, jinak by moc dobře věděla, jak jednat se zákazníky. Tímto způsobem už možná brzy žádný e-shop mít nebude.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek