To přepískl! Tonda z Ulice prozradil děj hodně dopředu

Seriál Ulice: Líbili by se vám Karla a Mára jako pár?

V seriálu Ulice se pořád něco děje, tentokrát to ale není nic příjemného. Simona musí řešit zdravotní problémy a její stav vyžaduje, aby se o ni někdo staral. Jak to dopadne? O tom mluvili ve Snídani s Novou Miroslav Hanuš a Lucie Trmíková, představitelé Tondy a Mirky Hložánkových.

Jejich manželství je jako na houpačce – chvíli žijí jako spořádaní manželé, pak si zase nemohou přijít na jméno. A nevraživost mezi nimi panuje i nyní. Pro Mirku je zásadní, že se ve vztahu emancipovala a že dokáže být samostatná. „Jenže v seriálu pak dostala pár facek, když zjistila, že je samostatná zase jen díky svému manželovi,“ popsala seriálová Mirka. Ten totiž platil za to, aby dostala zaměstnání.

Mirek tím prý hodně vyrostl v očích divaček. „Zastavují mě na ulici a říkají, že mysleli, že jsem kretén. Ale prý jsem hodnej,“ pochlubil se. Manželské problémy ale budou muset jít stranou, Tonda totiž bude mít plné ruce práce se švagrovou Simonou. „Je vyčerpaná a nastanou komplikace, to se dívejte,“ lákal herec.

Mluvilo se ale také o tom, jak seriál vzniká. Mirek přiznal, že je pro něj natáčení hodně časově náročné, je totiž dost vytížený v divadle. „Do Ulice chodí v pět ráno ženský do maskérny a já, protože mám problematické vlasy,“ prozradil.

Chtěl také ukázat, jak to na natáčení chodí. Přinesl proto scénář, ve kterém je vše detailně popsáno – kdy točí, kdo režíruje, o čem scéna bude a také kdy má přestávku na oběd. Pak začal citovat z dialogu, který měl natáčet právě dnes: „Lumír: Ježíš, vy jste nechali klíče doma. Hložánek: Ahoj Lumíre, tak jsem tady.“

Jenže to neměl dělat, jeho seriálová manželka Lucie se do něj hned pustila. „Ale to prozrazuješ děj teda hodně dopředu. Nečti to dál,“ vyčetla mu. „Jistě, přicházím s atomovou bombou, říká Hložánek,“ prozradil ještě Mirek,“a víc už neřeknu.“

Jak budou příběhy hrdinů v Ulici pokračovat? Dívejte se každý všední den v 18:25 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek