To nikdo nečekal: Justin Bieber se zamiloval a je to vážné! Jeho novou láskou je starší herečka. FOTO

Miláček náctiletých dívek se totiž po čase opět zamiloval! Jeho novou láskou má být o tři roky starší mexická herečka Paola Paulin, která zatím není příliš známá. To se teď ale asi díky Justinovi změní!

Paola je opravdu nádherná a nutno říct, že se podobá Justinově bývalce Seleně Gomez. Také má hnědé vlasy a oči a parádní postavu. Justin si tedy uměl vybrat! Známý milovník dívek si ale podle dostupných informací nevybral jen další náhražku za Selenu, se kterou by si chvíli užil a pak ji pustil k vodě. Tohle má být podle všeho vážné!

„Jsou do sebe úplně zbláznění,“ potvrdil týdeníku Us Weekly zdroj z Justinova blízkého okolí. Justin měl svou novou lásku také vzít už do kostela v Beverly Hills, kde ji představil svému oblíbenému knězi. Dvojice byla také spatřena na romantické večeři v Hollywoodu. Tak snad to Justinovi tentokrát vydrží!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek