To je frajer! Fanynka (87) slavila, George Clooney jí přišel popřát!

George Clooney a Amal Clooney - 1

I když v to Pat Adamsová ani nedoufala, slavný hollywoodský krasavec a nastávající otec se bez varování ukázal u bran domova důchodců, kde seniorka žije.

Naprosto šokované stařence předal obrovský buket a ručně psané narozeninové přání. Překvapený byl i personál domova v Readingu, protože herec se neohlásil předem.

Pat byla neuvěřitelně šťastná, Clooney je koneckonců její miláček, jehož obrázek má zarámovaný vedle postele. Krátce po výjimečné návštěvě se nechala slyšet, že i když květiny nevydrží věčně, narozeninové přání si bude hýčkat až do smrti.

Přání se seniorce splnilo především díky tomu, že slavný herec s těhotnou manželkou Amal bydlí nedaleko a personál domova herci poslal dopis, v němž popsal, jak Pat Adamsová herce zbožňuje.

https://www.youtube.com/embed/EOPTzhRyX-0?rel=0

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek