Těžké dny: Hejda musí bojovat na hřišti, jeho manželka v nemocnici!

Svoji jsou už sedm let, jsou si navzájem oporami. Fotbalista Lukáš Hejda teď však musí řešit nepříjemné zdravotní problémy své Veroniky. Ta leží na nemocničním lůžku s kapačkami. „Vesměs každý na sociálních sítích ukazuje, jak se má skvěle, přitom všichni víme, že to tak vždy není a každý má trápení. Tudíž všem mým kamarádkám, co mě drží nad vodou, navštěvují mě, pomáhají taky psychicky, chci říct: DĚKUJU,“ vzkázala Veronika Hejdová na svém instagramu.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jan2017/1957603.jpg?d41d

O tom, co Veroniku Hejdovou přesně trápí, se přesně neví. Všichni jí však přejeme, aby se z nepříjemných komplikací brzy dostala. Možná, že po návratu Lukáše Hejdy ze španělského soustředění se všichni už sejdou zase doma a to i s jejich dvouletou dcerkou, kterou teď pravděpodobně budou muset hlídat babičky.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek