Takhle neskutečně za 4 roky zhubla Patricie Solaříková: FOTO v plavkách před a po vám vyrazí dech!

Zveřejnění fotografie prý herečka dlouho zvažovala, ale nakonec ji ukázala, aby inspirovala ostatní. Sama si před lety myslela, že to nedokáže. Nyní je pravým důkazem toho, že to jde. I dkyž by prý ještě pár věcí na svém těle chtěla trochu vylepšit. Je vidět, že na sobě za ta léta opravdu tvrdě makala.

„Pokud můžu pomoct aspoň jednomu člověku, kterej se tim trápí teď, tak budu fakt ráda. Myslím, že u mě je hlavní to, že cvičím jógu (nebo chodím do fitka, na tenis, squash, procházky) ne proto, abych byla hubená, ale protože mě to strašně baví a odpočívá mi u toho hlava, což je to důležitý. Dokud budete dělat nějaký sport jenom za účelem lepší vizáže, výsledky to, podle mě, nepřinese. To je stejný jako s dietama. Pokud se někdo rád stravuje zdravě a dietně, protože mu to chutná a baví ho to a je to jeho životní styl, pak je to tak, jak to má být a funguje to, ale pokud někdo drží dietu, aby shodil 5 kg za týden a trpí u toho, pak je to k ničemu,“ napsala herečka k fotografii.

„Zase se vracím k tomu, co už jsem několikrát opakovala. Je to o správném nastavení hlavy. Dělejte to, co vás baví a naplňuje, pak budete spokojený. Žádný jídelníček nedodržuju, jím všechno, na co mám chuť, ať už je to zrovna čokoláda, knedlíky nebo salát, ale nepřežírám se. A o tom to je, dělat věci pro sebe, pro svůj vnitřní klid a spokojenost, ne pro vnější krásu. Jasně, vnější krása je super, ne že ne, ale ta vnitřní spokojenost je alfa omega našeho života. Jo a ještě jedna důležitá věc! Fotky dělí 4 roky!!! Ne týden! Ne měsíc! Některé věci nejdou hned a správný nastavení hlavy, je dlouhý proces, buďte trpěliví. A až budu mít jednou po dětech, tak si řekneme víc, hehe,“ zakončila herečka. Věříme, že její slova mnohé inspirují a pomohou s vlastní změnou.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek