Takhle by neměl umírat nikdo, tělo ženy leželo na hoře odpadků

Vražda ve slovenských Rajčanech

Žena ze slovenské obce Pastovce žila ve strašlivých podmínkách, její dům byl naplněn k prasknutí odpadky a věcmi. Provizorní lůžko měla na kopě tohoto odpadu. Hasiči a záchranáři měli velké problémy se vůbec dostat k tělu.

To leželo ve výšce skoro dvou metrů až těsně pod nosníky střechy. Žena žila se svým druhem, podle portálu TVNoviny.sk je oba ke dnu stáhl alkohol. Neměli peníze, elektřinu nic, sbírali odpad z okolí a koncentrovali ho ve svém domě skoro 20 let.

Někteří sousedi se jim snažili pomoci, jiní si stěžovali na zápach a na psi, které chovali. I přes stížnosti si nikdo nevěděl rady. Televize Markíza dokonce zastihla druha zesnulé, ten ale kvůli alkoholu ani nemohl odpovědět na to, jak mohl s družkou v tak špatných podmínkách žít.

Podle zasahujícího koronera, který se s podobným případem nikdy nesetkal, u lidí, kteří pijí dlouhodobě alkohol, klesají hodnoty téměř k nule.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek