Svedla dítě (12), šla sedět! Příběh zakázané lásky končí nečekaně

Mladík zavraždil svou učitelku a jejich dítě

Na první pohled jde o klasický příběh páru, který se rozhodl dát si sbohem. Vili Fualaau a Mary Kay Letourneau ale několik let plnili přední stránky světových novin a tak není divu, že zpráva o jejich rozvodu všechny pořádně zaskočila. Byl to totiž právě jejich vztah, který je tolik proslavil. Na jeho začátku stál obrovský sexuální skandál.

V roce 1996 byla Mary Kay 34letá vdaná matka čtyř dětí a učitelka na Základní škole v Seattlu. Zapletla se ale tehdy se svým 12letým žákem a když to zjistil manžel, její kariéra ve školství vzala rychle za své. Učitelka o rok později skončila ve vězení.

Nakonec byla propuštěna na kauci a právě v té době se jí narodila dcera Audrey. Tatínkem přitom nebyl nikdo jiný, než 13letý chlapec. Mary Kay se ale z narození miminka dlouho neradovala, odsoudili ji za znásilnění druhého stupně a žena skončila ve vězení, kde strávila tři měsíce.

Příliš se však nepoučila, protože po dvou týdnech od propuštění policie Mary Kay nachytala, jak si opět užívá sex se svým žákem – a to přímo v autě. Soud už k ní nijak shovívavý nebyl, za mřížemi si odseděla dlouhých sedm let. A ve vězení žena porodila také své druhé dítě. Manžel se s ní rozvedl.

Zakázanou lásku však ani mříže nezničily a po propuštění si Mary Kay dokonce Viliho vzala. Letos by dvojice slavila 12leté výročí manželství, místo toho ale přišel rozvod, upozornil jako první portál TMZ. Důvod není známý, dvojice řekla jen to, že bude dělat vše proto, aby konec vztahu neměl negativní vliv na děti.

Vili v současné době pracuje v centru s domácími a zahradními potřebami, Mary pracuje jako právní asistentka. Učit už ale vzhledem ke své sexuální minulosti nemůže.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek