SuperStar: Přichází Super výběr a půjde do tuhého!

Porotcovská čtyřka vybrala sto nejlepších, kteří budou dál bojovat o titul SuperStar 2015. Tento rok na soutěžící však nečeká Divadlo, ale napínavý Super výběr. Nadějní zpěváci a zpěvačky se pořádně zapotí v bývalých ocelárnách!

Soutěžící zpívající death metal, dívka s nejdelším monologem v historii SuperStar, skákající Ovečkin – i tyto soutěžící jste mohli vidět v castingových epizodách SuperStar. Přísným sítem ale neměli šanci projít.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2015/1792402.jpg?d41d

Čtveřice porotců ve složení Paľo Habera, Marta Jandová, Klára Vytisková a Ondřej Soukup vybrala z tisíců přihlášených stovku zpěváků, kteří podle nich mají šanci stát se SuperStar 2015.

To nejlepší ze SUPERSTAR: Hra na kelímek, modelka a rocker Honza

„Teď nás čekají dvě epizody s názvem Super výběr a můžu říct, že pro všechny soutěžící jsme připravili pořádné překvapení. Nikdo z nich nečekal takový průběh,“ prozradil režisér a kreativní producent SuperStar Pepe Majeský.

Soutěžící budou bojovat o to, aby se dostali do semifinálové dvacítky. Centrem dění se stane i bývalá budova oceláren v Kladně. Zpěváci budou muset zvládnout nedostatek spánku, obrovské vypětí i šílená vedra. „Během natáčení bylo tropické počasí a i když se natáčelo večer a v noci, v uzavřené budově to nebylo vždy příjemné,“ prozradil jeden ze členů štábu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek