Sudí, kterého zranili fanoušci: FOTO z letadla na cestě domů!

Záběry kolují po internetu a mnozí kroutí hlavou a říkají si, jak tohle může někdo udělat. Asistent sudího sledoval dění na hřišti a tak neměl možnost sklenici, respektive kelímku z tvrdého plastu (plného piva), nijak uhnout.

https://www.youtube.com/embed/ZYT4x6vhxso

Utkání bylo přerušeno a dohrávalo se až po více než půl hodině pauzy. Zraněný rozhodčí Frederik Klyver odešel z hrací plochy s obvazem na hlavě a do dalšího dějství už nezasáhl, nahradil ho čtvrtý sudí.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKerkidaSportsOfficial%2Fposts%2F1684936214949757&width=500

Řecký deník Kerkida.net zveřejnil jako jediný fotky rozhodčího po konci zápasu. Snímky byly pořízeny v letadle, které mířilo z Rakouska, a ve kterém seděl právě Frederik Klyver a řečtí novináři.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek