Splnili si svůj sen a našli své štěstí

Auto

Dánové jsou prý jedni z nejspokojenějších a nejšťastnějších národů. Každý den se totiž věnuji svému HYGGE neboli svému štěstí. Kdo by nechtěl prožívat život přesně podle svých představ? Život plný krásných a spokojených chvil, mnoho úsměvů a báječných zážitků… Že je to pouze pro Dány? Ukážeme vám, že tomu tak není a i vy můžete žít šťastný život.

Spokojeně si žijí manželé z Jihomoravského kraje, kteří sebrali odvahu a svou touhu vydávat kvalitní knihy posunuli ke zdárnému cíli.

Díky investorům na Zonky mohou ve svém nakladatelství publikovat jejich srdci blízkou knihu o přírodě, na kterou bylo třeba koupit drahá práva.

Jak je vidno, tak ze spojení dobrého záměru a dobrého skutku vznikají báječné věci. „Dej a bude ti dáno.“

Stejně tak je tomu i v případě majitelky irského setra Geryho. Ta pro svého nemocného pejska udělala cokoliv, ale vše s rozumem. Potřebné finance, získané přes Zonky, jí pomohou zaplatit účty za léky a operace a dovolí ji v klidu dýchat a užívat si přízně svého mazlíčka.

Na svůj den „D“ si půjčil i zamilovaný pár z Olomouckého kraje. Svůj životní krok si přeje oslavit společně se svými milovanými a prožít tak nezapomenutelný den. Zonky přesně takové příběhy rád pomůže uskutečnit!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek