Sparťan Ben Chaim v problémech! Za přestup do Prahy je žalován

Patrik Schick

Britský a italský agent požadují podle webu eurofotbal v přepočtu více než patnáct milionů korun za pomoc při přestupu izraelského fotbalisty na Letnou.

Podle žaloby se Sparta v červnu obrátila na italského agenta Di Cara, aby jí pomohl s hledáním nových posil. Kouč Andrea Stramaccioni si přitom přál právě Ben Chaima.

Di Caro společně s britským agentem Shakim pomohli přestup realizovat, na odměnu ale prý dodnes čekají marně.

V původní dohodě přitom poplatky agentům neměly být, hráčův plat byl ale nakonec navýšen z původních 850 tisíc eur ročně na milion plus bonusy a součástí měl být i nárok agentů na deset procent z přestupové částky, tedy 2,9 milionu eur. Stejný podíl jim pak měl plynout z hráčova hrubého platu.

Podíl měli dostat přímo od klubu, žaloba však tvrdí, že ji vzal jen fotbalistův otec a jiný agent. Di Caro se Shakim si tak najali právníka, aby jim s celou věcí pomohl.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek