Spaceyho skandál nabírá na obrátkách, přišlo další obvinění!

Herec Kevin Spacey

Kolotoč kolem Kevina Spaceyho a jeho skandálu s obtěžováním herců se rozjel už před týdnem, jenže stále nemá konce.

„Byl jsem plachý kluk, který samozřejmě velice obdivoval Kevina Spaceyho, a nikdy jsem mu nedal signál, že bych s ním chtěl něco sexuálně mít,“ popsal Harry Dreyfuss.

Jenže osmapadesátiletý Spacey si to vyložil nejspíš po svém, a tak je Harry, syn herce Richarda Dreyfusse, dalším mladým hercem, který se proti němu vytasil s obviněním ze sexuálního obtěžování. Vše se mělo odehrát ve Spaceyho bytě, kde si Richard Dreyfuss s Kevinem Spaceym procházeli scénář.

„Během zhruba dvaceti vteřin mi centimetr po centimetru posouval svou ruku od stehen výš k mému rozkroku. Moje mysl se zatemnila. Najednou tam měl ruku,“ uvedl Harry Dreyfuss.

Jeho otec si prý nemohl ničeho všimnout. Vše mu řekl až po několika letech. Bál se o otcovu i svou kariéru. Věc se pak snažil zlehčovat a před přáteli o aféře, která se stala, když mu bylo osmnáct, mluvil s legrací.

„Miluji svého syna více, než jak mohu vyjádřit všemi slovy na světě. A právě teď jsem na něj velice hrdý,“ sdělil herec Richard Dreyfuss.

Mladý herec se připojil k Anthonymu Rappovi, který celou aféru otevřel. Na seznamu sexuálních predátorů se v posledním týdnu objevil i Dustin Hoffman, nebo Alek Baldwin. Kevin Spacey na své činny v současné době tvrdě doplácí. Mezinárodní akademie televizního umění mu kvůli aféře odebere speciální cenu Emmy za celoživotní přínos televizní tvorbě.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek