Soupeř Plzně ukázal velký talent. Za áčko skóroval ve 14 letech!

Plzeňští fotbalisté nemají na fotbalisty FCSB letos zrovna nejlepší vzpomínky. Nejprve jim vystavili stopku v předkole Ligy mistrů, pak jim je los postavil do cesty i v základní skupině Evropské ligy. A hned první zápas skončil vysokým vítězství Rumunů 3:0.

Klub, který byl donedávna známý pod názvem Steaua Bukurešť, se navíc už brzy možná bude moci spolehnout na služby jednoho velmi talentovaného mladíky. Ianis Stoica už dokonce nakoukl do elitního výběru. A to je mu teprve 14 roků!

Kouč mu dal příležitost v domácím poháru a Ianis ji uchopil opravdu pevně. Zapsal se totiž gólem, kterým zvyšoval na konečných 6:1 na hřišti Sanatatea Kluž.

https://www.youtube.com/embed/1VQZL80rUZY

„Když mi řekli, že se mám jít rozcvičit, roztřásly se mi nohy. Bylo to neuvěřitelné,“ vyprávěl Stoica pro web UEFA. „Splnil se mi sen. Myslím, že o tomhle momentu jednou napíšu knihu,“ předpovídá.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek