Šokující obvinění! Hrozí kanonýru Ibrahimovičovi konec kariéry?

„Zlatan přibral 10 kilo za šest měsíců během svého působení v Juventusu Turín. Podle mě to byl doping,“ narážel Karlsson pro švédský list NWT na roky 2004 až 2006. „Jsem si jistý, že nemůžete tolik přibrat ani během dvou sezon. To je příliš rychlé, přirozeným způsobem to nedokážete,“ dodal.

Karlsson připustil, že na svá tvrzení nemá žádné důkazy. Podle svých slov se chtěl pouze zapojit do veřejné diskuse o dopingu. Jeho slova ovšem nenechala chladným Mina Raiolu, agenta Zlatana Ibrahimoviče.

Zlatan Ibrahimovič

„Udělal velkou chybu,“ vzkázal Raiola Karlssonovi. „Existuje hodně lidí, kteří ho nenávidí. Možná, že jde o bývalého atleta, který se nedokázal prosadit, možná jen žárlí,“ doplnil hráčův agent, který zdůraznil, že Juventus si na pravidelných kontrolách zakládal.

TAKÉ ČTĚTE:

Kdo uloví Zlatana? Potvrdil, že má nabídky z Premier League!

„Nároky v Juventusu jsou až šílené. Navíc, všechny kluby, v nichž Zlatan působil, dobře vědí, že si nebere ani aspirin,“ podotkl Raiola. Ten už prý s Ibrahimovičem o celé záležitosti mluvil.

Že by slova z úst Karlssona zkušeného snajpra nějak vykolejily? Kdepak. „Je v klidu. Víc v rozpacích je z neproměněné penalty proti Manchersteru City,“ narážel Raiola na zápas PSG ve čtvrtfinále Ligy mistrů. „Není jeho úkolem na podobná vyjádření reagovat,“ uzavřel agent.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek