Šok v královské rodině: Po 12 letech se rozpadlo manželství!

Andrew Parker Bowles, Princ Charles s Camillou

Fanoušci britské královské rodiny už vyhlížejí svatbu prince Harryho a herečky Meghan Markle. Ještě předtím se ale musejí vypořádat s jedním rozvodem. Nejde sice o přímého člena vládnoucí dynastie, i tak na ni ale bude mít vliv, píše portál Daily Mail.

Po dvanácti letech mělo ztroskotat manželství šéfkuchaře Toma Parkera Bowlese s novinářkou Sarou Buysovou. Syn Camilly, manželky následníka trůnu prince Charlese, se údajně od ženy odstěhoval. Problémy měli podle jejich přátel už nějakou dobu.

Tom, který se objevil i v britské verzi úspěšné kuchařské show MasterChef, se s dlouholetou přítelkyní oženil v září 2005. Ve stejném roce šel také na svatbu své matky – Camilla se s princem Charlesem brala v dubnu.

Přestože Tom je pouze „přivdaným“ členem královské rodiny, měl by být pozván na obřad prince Harryho a herečky Meghan Markle. Svatba, která podle mnohých médií bude událostí roku, se chystá na polovinu května.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek