Šok pro Maria Balotelliho! Jeho přítele našli s probodnutým srdcem

Lionel Messi

Smrt teprve devětadvacetiletého mladíka začala ihned vyšetřovat místní policie. Podle všeho jde totiž o vraždu, příčinou úmrtí Ogunbaya totiž bylo bodné zranění hrudi. Podle listu London Evening Standard byl bodnut do srdce. Na místě byla pro podezření z vraždy zadržena jednadvacetiletá žena, už byla ale na kauci propuštěna.

Rodilý Nigerijec pracoval jako promotér a podle fotografií na sociálních sítích byl blízkým kamarádem fotbalisty francouzského Nice Maria Balotelliho. K fotbalu měl vůbec blízko, kromě Balotelliho se přátelil třeba i s někdejším hráčem Newcastlu Obafemi Martinsem.

Sám byl absolventem univerzity v Kentu a podobně jako řadě fotbalových hvězd mu nebyl cizí život v luxusu. Často byl vídán v luxusních sportovních vozech.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek