Šok pro Leonu Machálkovou: Pravda o dědictví po Bořku Šípkovi a utajovaná partnerka!

Chalupa na Svitavsku, podíl na luxusní vilce v pražských Vokovicích, několik pozemků, hotovost, peníze na bankovních účtech a nebo sklárna v Novém Boru jejíž hodnota je okolo tří milionů – tohle všechno se po smrti Bořka Šípka muselo rozdělit mezi pozůstalé.

Vypadalo to, že dědické řízení proběhne hladce. Zatímco nejmladší syn Artur, kterého měl Šípek se zpěvačkou Leonou Machálkovou, je vypořádán, otazníky visí nad pokračováním chodu rodinné sklárny. O pořádné překvapení se totiž postarala Bořkova utajovaná exmilenka.

I když sklárnu oficiálně zdědili synové Dalibor a Milan, nic to neznamená. Autorská práva totiž nezískal ani jeden z nich a tím pádem nemůžou s výrobky volně nakládat. Jedinou majitelkou autorských práv je galeristka Iveta Stanislavová, která údajně měla být jednou z architektových múz po rozchodu se zpěvačkou.

Iveta Stanislavová tak bude například rozhodovat o výrobě laviček Václava Havla, výrobě skla a všeho s jeho jménem. Po letech to tedy vypadá, že se pozůstalí budou muset opět domluvit na majetkovém vyrovnání – a to nejen v kruhu rodiny!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek