Smutná dohra tragické nehody! Obětí je modelka a policistka Nikol

Dopravní nehoda Nučice - 2

O případu jsme vás informovali ZDE. Nehoda se stala zhruba dvě hodiny po půlnoci v okrese Praha-západ. Tmavý vůz ve vysoké rychlosti narazil do sloupu, předek auta zdemoloval. Řidiče se podařilo zachránit, jeho mladá spolujezdkyně ale zemřela. Smrt mohly zapříčinit hranoly v zadním prostoru automobilu, které po nárazu pokračovaly vpřed. Příčiny nehody policie ještě šetří.

Jak informuje portál Blesk.cz, obětí byla fitness modelka Nikol J. (27), která se účastnila nejrůznějších fitness závodů a miss bikini fitness. Internet už zaplavují dojemné vzkazy známých a kamarádů.

„V našich srdcích navždy zůstává krásné jméno – Nikol J. Plačme přátelé, protože géniové odcházejí a ona byla geniální, byla pěkná, milá přátelská, byla prostě svá. To byla naše Niky,“ vzpomíná Milan. „Jsi navždy v mém srdíčku,“ přidává se Martin.

Silnice byla kvůli nehodě asi dvě hodiny uzavřená. Muže hasiči vyprostili živého a předali ho do péče záchranářů, žena na místě zemřela. I její zaklíněné tělo hasiči dlouho vyprošťovali.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek