Smrtelná past: Nemluvně zůstalo 4 hodiny v rozpáleném autě

Dítě v rozpáleném autě

Neskutečná tragédie postihla rodinu z malé vesničky Dundrum. Sedmiměsíční holčička zemřela poté, co byla zavřená kolem 4 hodin v rozpáleném autě. Když ji otec objevil, nereagovala na žádné podněty. Otec se zděsil a okamžitě zavolal místního doktora, uvádí portál Dailymail.

Jakmile doktor vyslechl, co se stalo, okamžitě přivolal leteckou ambulanci, která malou holčičku převezla do nemocnice v Limericku. Doktoři dlouhé hodiny bojovali o její život, poslední naděje ale vyhasly kolem páté hodiny odpoledne, kdy dívka zemřela.

I když ráno bylo kolem 16 °C, odpoledne se teploty v oblasti pohybovaly kolem 21 °C. Irská policie nyní celý případ prošetřuje. Podle portálu Dailymail pracují také s verzí, že otec dcerku zapomněl vyložit v jeslích a odjel do práce. Že má malé dítě na zadním sedadle, si neuvědomil.

Tragická událost rodinu podle místních zcela zničila, bylo to jejich jediné dítě. V šoku je i celá místní komunita, protože se všichni dobře znají, uvádí portál Dailymail.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek