Smrt Jiřího Laštovky zasáhla celé Česko, lidé píší srdceryvné vzkazy

Jiří Laštovka v Ordinaci v růžové zahradě

Smutná zpráva o odchodu herce Jiřího Laštovky obletěla celou republiku. Záhadnou smrt stále halí tajemství, podle lidí na sociálních sítích spáchal herec nejspíš sebevraždu, nikdo ale netuší, co Jiřího k zoufalému činu přivedlo.

„Asi ta smutná varianta, kdy se člověk rozhodne sám… možná.. ale to jen odhaduji, jelikož byl herec a ti mají často citlivější psychiku,“ naznačuje Magda M. na otázku, co se vlastně stalo. Podle dramaturgyně divadla Minor Petry Zichové se zdál před dvěma týdny při inscenaci hry Hon na Jednorožce se zdál kolegům posmutnělý.

„Děkuji všem, kdo na něj vzpomínají s láskou,“ reagovala maminka Dagmar na vzkazy přátel i fanoušků mladého herce a přidávají se stále další. „Milá paní Laštovková, je nám to strašně moc líto. Přeji sílu do těchto těžkých dní,“ píše paní Pavlína.

„Upřímnou soustrast, dlouho jsem Jirku neviděl, ale pěkných vzpomínek na naše společně prožité dětské období je hromada, zvlášť kroužky u Vás doma a školní akce… je mi to moc líto..,“ vzpomíná Jirka B.

„Jirka byl sluníčko, kamarád a nejlepší soused na světě. Bolí to. Upřímnou soustrast všem blízkým,“ přidává se paní Kateřina.

„Upřímnou soustrast celé rodině. Musíte být silní, už jen kvůli malým klukům. Strašně mě to mrzí, vůbec nechápu proč. Byl to usměvavý chlap plný života a energie, skvělý herec a úžasný táta!!!“ píše Anitka.

„Všechny nás to velice zasáhlo. Myslíme na malého Kristiána Laštovku, jeho bratříčka i celou rodinu. Jiřího jsme poznali jako pozitivního, dobrosrdečného a veselého člověka, fantastického otce a stejně tak i skvělého herce. Proto teď uvolňujeme Fleur na krátkou dobu ke shlédnutí, abychom mohli vzpomínat na pozitivního a milého člověka v pozitivním a milém světle. Jiří ztvárnil roli Papina ve filmu Fleur,“ reaguje Oliver B. a přidává jedno z děl, kde mladý herec zazářil.

Jiří Laštovka působil v pražském divadle Minor, zahrál si i v seriálech televize Nova Ordinace v růžové zahradě a Policie Modrava.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek