Sláva! Česko nastartoval k výhře nad Norskem debutant Krmenčík

Premiérový start v reprezentaci a hned gól. Lepší start v národním týmu si snad Michael Krmenčík vybrat nemohl. Trenér Karel Jarolím před zápasem pravdy zamíchal sestavou a vyplatilo se.

Krmenčík se prosadil už v 11. minutě, když využil přihrávku od Ladislava Krejčího. Česká reprezentace tak zaznamenala vůbec první gól v kvalifikaci o MS 2018.

Ve druhém poločase se navíc prosadil Jaromír Zmrhal a pojistil vedení. Norsku se podařilo v závěru utkání snížit na 2:1 po trefě J. Kinga.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.