Školáka (11) měl přepadnout muž z Bulharska, je to známá firma

Grázl napadl malého chlapce (11) a ukradl mu mobil! Pátrání

Tenhle muž, který si podle kriminalistů troufl na malého kluka, už má díky postřehu diváků TV NOVA jméno. Jeho tvář zachytily kamery v nedalekém nákupním centru. Jmenuje se Kolev Kaloyan Stefanov a je z Bulharska.

Lupič na jedenáctiletého chlapce zaútočil právě v těchto místech, poblíž železniční stanice Mladá Boleslav – město.

„Doběhl 11ti letého chlapce, kterého přirazil na zábradlí. Chlapec se snažil volat o pomoc, ale pachatel mu pohrozil, v případě, že bude dále křičet, že jej hodí na zdejší kolejiště pod projíždějící vlak. Následně chlapce udeřil pěstí,“ přiblížil okolnosti případu vyšetřující kriminalista.

Chlapec si pamatoval, že násilník křičel s cizím přízvukem. Když mu vytrhl mobilní telefon z kapsy, školákovi se podařilo vymanit z jeho sevření a utéct do města, kde se psychicky zhroutil.

„To dítě je pro něj snadná kořist. Je to srabárna, útočit takhle na malý dítě,“ myslí si jeden z místních.

Lupiče na videu v odvysílané reportáži bezpečně poznalo 12 lidí. Mezi nimi i strážníci městské policie v Jičíně. Ti ho nedávno vyšetřovali v souvislosti s menšími krádežemi. Chlapec je nyní v péči rodičů, kteří se s odborníky pokoušejí o to, aby na hrůzný zážitek co nejrychleji zapomněl.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek