Skauti United selhali: Na zápas odletěli o 9 tisíc kilometrů jinam! 

Tomáš Souček

Ano, oba dělají tuto práci teprve od loňského léta, ale takhle se seknout? Tommy a Nielsen byli vysláni na zápas Česka proti Islandu. Tento souboj se konal v Dauhá, v Kataru. Právě tato země hostí přípravný turnaj tří zemí. To ale ti dva zjevně netušili a vydali se do Reykjavíku, tedy do hlavního města Islandu.

Tommy a Möller Nielsen dostali normálně lístky od islandské fotbalové asociace a vyrazili. Až na místě zjistili, že se na stadionu v Reykjavíku nic nekoná. V tu chvíli popadli telefon, zavolali a dozvěděli se, že jsou o zhruba 9 tisíc kilometrů jinde. Těžko říct, jaká byla reakce zaměstnavatele skautů. Nakonec nejspíše úsměvná.

S informací přišel islandský web fotbolti.net. Po něm zprávu převzaly weby po celém světě a tak ti dva smolaři už jsou ve fotbalovém prostředí díky jejich minele známí.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek