Skandál v rodině Pippy Middleton! Tchána obvinili ze znásilnění dívek

Pippa je vdaná - 1

David Matthews (74), jehož se skandál týká, je otcem miliardáře Jamese, kterého si půvabná sestra vévodkyně Kate vzala v květnu loňského roku. Právě na něj francouzská policie ukázala v souvislosti s vyšetřováním případu znásilnění dvou nezletilých dívek.

Těch se měl Matthews dopustit koncem 90. let, jednou v Paříži a podruhé na ostrově Svatý Bartoloměj. Miliardář se kvůli obvinění musel tento týden v hlavním francouzském městě podrobit výslechu na místním oddělení policie, informuje britský Daily Mail.

Rozhlasová stanice Europe 1 v pátek informovala, že trestní oznámení na Matthewse podala jeho neteř. Oficiálně ale tuto informaci příslušné úřady nepotvrdily. Po vznesení obvinění sice muže propustily na svobodu, pravidelně se ale musí hlásit policejním orgánům.

Podle francouzských médií je pravděpodobné, že obvinění bude zrušené kvůli nedostatku důkazů. Mluvčí rodiny sdělil, že miliardář jakákoliv nařčení ze sexuálního obtěžování odmítá.

David Matthews se narodil do hornické rodiny, sám začínal jako mechanik v garáži. Později se stal automobilovým závodníkem, kvůli zranění ale musel skončit. I prodejem si vydělal hromadu peněz, které mimo jiné investoval do vyhlášeného hotelu na francouzském ostrově Svatý Bartoloměj, dnes hojně navštěvovaného známými celebritami.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek