Skandál na letišti: Žena musela dokázat, že má v prsech mléko!

Sexuální policejní skandál - 1

Bouřlivou diskuzi na sociálních sítích rozproudil příběh mladé Singapurčanky, která řešila na frankfurtském letišti velmi podivnou událost.

Letištní kontroloři Gayathiri Boseovou přinutili, aby ze svého prsu nechala před odletem do Paříže vystříknout mléko. Měla tak dokázat, že kojí, informuje portál BBC.

Pro ženu to byla velmi ponižující zkušenost. Bezpečnostní pracovníci se rozhodli pro důkladnější kontrolu poté, co v jednom ze zavazadel našli odsávačku mléka. Žena totiž u sebe neměla dítě, což se jim zdálo nanejvýš podezřelé.

Před prohlídkou jí zadrželi pas, poté ženu odvedli do místnosti, kde si musela rozepnout blůzu a ukázat prsa. Následoval ponižující zákrok, až poté jí dovolili nastoupit do letadla. Německá policie odmítla případ blíže komentovat. Připustila ale, že nešlo o rutinní postup.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek