Šipačovův začátek konce? Hvězdný příběh v NHL se nekoná!

Tomáš Nosek

Z Ruska odcházel Šipačov jako třetí nejproduktivnější hráč KHL. Svému Petrohradu pomohl v základní části 76 kanadskými body a s hvězdným SKA, ve kterém hraje třeba i Dacjuk či Kovalčuk, slavil zisk Gagarinova poháru. Nebylo tak divu, že po něm po sezoně sáhlo nově vzniklé Vegas.

V týmu Golden Knights měl být rodák z Čerepovce prvním centrem. Vůbec poprvé si mohl vyzkoušet NHL. Jenže na tréninkových kempech moc nezaujal. Teď to vypadá, že za první tým hrát nebude a měl by působit v AHL. Jeho smlouva totiž umožňuje, že může jít na farmu bez toho, aniž by musel projít listinou volných hráčů, kde by hrozilo, že si ho zabere jiný tým v NHL.

Jenže Šipačov nešel za moře, aby se plácal v AHL. „Je naštvaný. Stanovil si termín, do kterého chce začít hrát, jinak uteče do Ruska,“ napsal na sociální síť novinář Aivis Kalninš zákulisní informaci. Stane se tomu tak?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek