Silikonová Petra z Robinsonova ostrova odhalila víc, než chtěla! Takové kalhotky jste ještě neviděli

Džungle, nebezpečná zvířata, pralesní podmínky a náročné úkoly – to je Robinsonův ostrov, který ale mnohdy ukáže ještě více než jen odvahu soutěžících.

Ups! Jeden by řekl, že pětadvacetiletá soutěžící Petra ukázala více, než chtěla. Její skutečné zaměstnání Playmate to ale v podstatě předpokládá. Vlastně to byla jen otázka času, protože Petřiny vyzývavé plavky spíše více odhalí, než zakryjí.

Umělé přednosti jsou tak často cílem obdivu mužů. Jenže také terčem závisti u ženských soutěžících. Už ve druhém kole ji její silikony málem vyřadily ze soutěže. Jisté části diváků se tak rozhodně ulevilo a doufá, že Petra v reality show Robinsonův ostrov, která běží v pondělí a ve středu, toho předvede ještě o něco víc. Podívejte se na záběry!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek