Sexy Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Měli další rande k výročí!

Philadelphia Eagles

Bouchardová a odvážný John (jinak známý jako fanoušek z Twitteru) spolu byli přímo v ochozech U.S. Bank Stadium, kde se ve finále NFL utkal tým New England Patriots a Philadelphia Eagles. Druhý jmenovaný klub slavný Super Bowl vyhrál.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2101215.jpg?d41d

Zajímavé je, že dvojici na Super Bowl pozvala sama NFL, která tak v podstatě zprostředkovala jejich další schůzku. A jak probíhala? John čekal na půvabnou Genie na letišti v Minneapolisu. Ještě před odjezdem na zápas stačil „internetový pár“ zajít na koncert a na večeři.

Genie i John fandili sice Patriotům, měli i jejich dresy. Nakonec se ale z jejich výhry radovat nemohli. Philadelphia vyhrála 41:33 a poprvé v historii tak ovládla Super Bowl. Kanadská tenistka a její fanoušek z Twitteru si to ale jistě i tak užili a rozhodně nešlo o jejich poslední schůzku.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek