Sex a fotbal nejdou k sobě! Pornohvězda nesmí sponzorovat klub

Kromě erotických hrátek všeho druhu je hlavním Leniným koníčkem fotbal. A že ho tato vášnivá fanynka slavné Borussie Dortmund opravdu zbožňuje, dokládá i fakt, že neváhá svě těžce vydělané peníze investovat do celku SV Oberwürzbach, který hraje tamní okresní soutěž.

Pro zvýšení popularity mužstva neváhala ani zapózovat v červených týmových dresech, které dokonce nesou její jméno a odkaz na její erotické stránky. S touto netradiční reklamou však musí ihned přestat!

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2069955.jpg?d41d

Nařídila jí to Německá fotbalová asociace s tím, že sex a fotbal k sobě v této podobě zkrátka nepatří. „Tato reklama porušuje etické a morální zásady,“ vysvětlil svaz svůj zákaz.

Lena se tomuto verdiktu sice podřídí, zároveň se ale diví. „Propagovat pivo problém není, ale sex ano. Je to k smíchu,“ durdí se blonďatá kráska.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek