Šéfem fotbalu Berbr? Že to chce dělat, jsem nadšený, říká Starka

Roman Berbr

Tím hlavním je šéf příbramského fotbalového klubu Jaroslav Starka. Když se dozvěděl, že bývalý šéf rozhodčích a dnes místopředseda svazu, ale zároveň muž s několika škraloupy má zájem vést český fotbal, zaplesal.

„Jestli to pan Berbr nevyloučil, tak já jsem úplně nadšený, protože na tom svazu není tolik lidí, co pracují pro fotbal jako pan Berbr. Zrůdu z něj dělají jen novináři, ale mě zajímá jenom práce,“ řekl Jaroslav Starka v rozhovoru pro televizi NOVA.

Zdá se, že by neměl problém ani s pokračováním vlády Miroslava Pelty, i když ten čelí vyšetřování ze sjednání výhody při zadání veřejné zakázky a porušení povinnosti při správě cizího majetku. „I Míra Pelta byl vynikající člověk na práci. Nevím ale co na něj mají, nebo z čeho ho obviňují,“ připustil předseda příbramského klubu.

„Pro mě pan je Berbr člověk, který pro fotbal dýchá desítky let. A tihle lidé fotbal prostě dělají a umějí ho dělat. Fotbal je prostě o práci a to není tak jednoduché. Takže já s tím nemám žádný problém, s Romanem Berbrem určitě ne,“ dodal.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/May2017/1995988.jpg?d41d

Pokud bude Berbr opravdu kandidovat, zřejmě proti němu stanou lidé, které navrhuje fotbalové Slavia. Mezi uvažovanými jmény se objevují bývalý slávistický majitel Jiří Šimáně, právník Petr Mlsna, finkcionář se zkušenostmi z mezinárodního fotbalu Petr Fousek nebo bývalí reprezentanti Pavel Kuka či Zdeněk Grygera.

„Čtu samozřejmě o tom prohlášení Slavie, čistota fotbalu a takové ty věci… Ale při těch jménech co tam prezentují se musím tiše usmívat,“ říká Jaroslav Starka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek