Šéf Slavie Tvrdík prozradil, jak vidí Šilhavého budoucnost v klubu!

Jaroslav Tvrdík

Tvrdík po prohraném zápase neskrýval zklamání a jak je u něj zvykem, své dojmy poslal do světa prostřednictvím twitteru.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068583.jpg?d41d

V tuzemském fotbalovém prostředí se tak spekulovalo hlavně o tom, zda-li vedení sešívaných nevymění Jaroslava Šilhavého na postu hlavního trenéra, který tým od loňska po svém příchodu neuvěřitelně pozvedl dovedl až k titulu.

Jenže letos to na titul nejspíš nevypadá a v Evropské lize to po nevydařené odvetě se španělským Villarrealem také není zrovna růžové.

Tvrdík tedy opět zasedl k počítači a o budoucnosti Šilhavého napsal jasné vyjádření.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068584.jpg?d41d

„Jaroslav Šilhavý je trenérem Slavie. Nutná sebereflexe klubu neznamená automaticky vyhození trenéra, který je velkou slávistickou osobností,“ uvedl v pondělí večer na twitteru Tvrdík.

Co se tedy změn v červenobílém klubu týče, na pozici sportovního ředitele by měl přijít liberecký Jan Nezmar, od kterého si vedení slibuje zefektivnění fungovaní klubu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek