Schizofrenik (71) zmizel beze stopy, policistům se ho nedaří najít

Pátrání - MACHÁČEK JAROSLAV

„Pohřešovaného naposledy spatřila jeho známá ve Valentinské ulici a to 22. září. Později ho kontaktovala ještě telefonicky na pevné lince. Na konci září vyšlo najevo, že se hledaný v místě bydliště nezdržuje ani nenavštěvuje obvyklá místa jako je ulice Národní či Městskou knihovnu v Praze,“ popsala policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Po Josefu Lebedovi proto začali pátrat profesionálové z řad policie, zatím ovšem ani oni neměli štěstí. „Policie se proto nyní obrací na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakoukoli informaci o výskytu či pohybu hledaného přijmou policisté prostřednictvím tísňové linky 158,“ doplnila Zoulová.

Josef Lebeda je vysoký asi 176 centimetrů, hubený, má krátké šedé vlasy a strniště. Poznat ho můžete také podle zažloutlých zubů, nápadného předkusu či podle toho, že se předklání dopředu.

Naposledy byl senior podle policejní databáze pohřešovaných osob oblečen do tmavých kalhot, košile, tmavého saka a na nohou měl černé boty.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek