Sabina Rojková alias Viki po letech prozradila, jak se dostala do seriálu Ulice! Věděli jste to?

Mladičká herečka Sabina Rojková se objevila na předpremiéře filmu Suburbicon, ke kterému napsal scénář charismatický herec George Clooney společně s bratry Coenovými. Kráska se rozpovídala o svých pocitech z právě zhlédnutého filmu a její roli v oblíbeném seriálu Ulice, kde natáčí již pěknou řádku let. Kromě toho řekla, jaké má ráda kluky.

„Z filmu jsem v šoku a asi ještě dlouho budu. Vůbec jsem nevěděla na co jdu, ale odcházím, a nevím z čeho. Třeba mi to dojde později, ale teď opravdu nevím. Ale bylo to skvělé, úžasné! Zahrála bych si snad se všemi herci, co ve filmu vystupovali. Hlavně bych si někdy ráda zkusila zahrát dvojroli, podle mě to musí být pro herečku moc zajímavá zkušenost,“ rozplývala se krásná herečka.

Sabina se proslavila díky roli Viktorie Horákové v seriálu Ulice. Její kamarádka Lucka Weberová má teď problémy se svým otcem, který dceři neschvaluje vztah s Matějem Jordánem. Takovou zkušenost ze života však herečka nemá. Nikdy jí nikoho nezakazovali, nezná ani případ z okolí. „Z osobního života takový zážitek nemám. Já si vybírám hodné kluky,“ uvedla Sabina. A jak se srovnává se svojí rolí? „Se svojí rolí se neztotožňuji. Dělá přece jen něco úplně jiného, nejsme si podobné.“

Herečka ze začátku hrála v Ulici komparz! Při té příležitosti byla vybrána na casting na Viki, který vyhrála. „Viki teď bude jako správná kamarádka nadále podporovat Lucku, ale sama si dál nejsem jistá,“ krčí rameny Sabina. Diváci si tedy budou muset počkat, jak se vše vyvine a kam se Viky a její nejbližší posunou.

Sledujte seriál Ulice každý všední den v 18,25 hodin na TV Nova!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek