S nožem vyhrožoval známému. Ten se bránil kroužky od záclon

Revizor - ilustrační foto

Agresor rozkopl vstupní dveře v paneláku, pak kopal do dveří bytů. Když mu došlo, co udělal, začal z místa utíkat. Nájemníci ale chtěli vzít spravedlnost do svých rukou. A za mužem se vydali.

Útočník měl však u sebe nůž. Tím se pokusil jednoho ze svých pronásledovatelů bodnout, navíc měl podle policie vykřikovat, že muže zabije.

Napadený se bránil. Po ruce měl plastové kroužky, které se používají k uchycení záclon a ty začal útočníkovi házet do obličeje.

Muži se dalších 15 minut hádali. Mezi tím útočníkovi zřejmě došla trpělivost a nůž zabodl do země. Toho využil napadený a nůž mu sebral. V té době už na místo dojela městská i státní policie. Agresora zajistili a převezli do cely.

Podle policie v případu mohly sehrát roli i psychotropní látky, které oba účastníci sporu užívali, navíc vyšlo najevo, že se oba znali. Útočníkovi teď za trestný čin nebezpečné vyhrožování hrozí až tři roky vězení.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek