Rozpačitý start Slováků do MS. Itálii porazili až po prodloužení

Slovákům se sice relativně brzy podařilo vstřelit úvodní branku utkání, když v sedmé minutě dorazil puk do odkryté brány Miklík, více toho ale v první třetině nestihli a to Italové ve druhém dějství trestali.

Pět minut před druhou sirénou vyrovnal Morini. A nešlo o poslední šok pro naše východní sousedy. Ti totiž museli další hořkou pilulku spolknout ve 43, minutě po teči Friga – 1:2.

Když už to vypadalo, že zápas skončí pro Slováky velkou blamáží, vynutil pro ně minutu před koncem třetí části alespoň prodloužení Hudáček. V jeho třetí minutě pak rozhodl o vítězství Slovenska Čerešňák.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.