Rozbor k NHL: Názor experta k utkání Buffalo vs. San Jose!

Domácí celek ani letos nedokázal zpevnit defenzivu, 41 inkasovaných branek v 11 zápasech je špatná vizitka obranné činnosti. Rovněž směrem dopředu to není žádná hitparáda, nicméně alespoň trio Evander Kane, Jack Eichel a Jason Pominville mají solidní fazónu, a okupují první třicítku kanadského bodování. Ze čtyř utkání před svými fanoušky nicméně tým dokázal vyhrát pouze jednou, výhoda domácího prostředí tak není tak velká jako u jiných týmů.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2064354.jpg?d41d

Problémy má rovněž San Jose, které posbíralo shodně jako Buffalo osm bodů. Žraloci ale odehráli o dva zápasy méně a mají šanci ve vyrovnané tabulce se posunout vzhůru. Hosté mají podstatně lepší defenzivu (24 branek) než domácí, směrem dopředu zaostávají jen o tři góly. Hokejistům San Jose se proti „Šavlím“ daří, v posledních dvou duelech pokaždé zvítězili. Pro tým Tomáše Hertla hovoří rovněž další dílčí ukazatele.

San Jose má výrazně lepší přesilovku (21,6%), oslabení (89,5%) mají čtvrté nejlepší v celé NHL, stejně dobře si vede na vhazování (53,5%). Hosté jsou navíc střelecky aktivní v průměru vystřelí na branku soupeře 32-krát za zápas. San Jose je mírným favoritem a v Buffalu může zvítězit.

Chcete si na utkání vsadit? Můžete ZDE.

Zápas mezi Buffalem a San Jose můžete sledovat živě v sobotu od 19:00 na stanici Nova Sport 1.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek