Rosický o fanoušcích Sparty: Jejich chování mě hrozně mrzí!

Tomáš Rosický

Výhra 2:0, gól Tomáše Rosického, který se dal zdravotně do pořádku a odehrál téměř celé utkání, což je zvláště před derby pražských „S“ pro Letenské velmi důležité. Zdálo by se, že v neděli večer bylo na Spartě všechno ideální, ovšem nebylo tomu tak.

Dojem z vítězného zápasu kazilo chování sparťanského fanouškovského jádra. To už před utkáním plánovalo, že nebude svému týmu fandit, nakonec byla realita ale ještě horší.

Kotel adresoval směrem k trenérovi Stramaccionimu či generálnímu řediteli Kotalíkovi urážky, radosti své branky se od něj nedočkal dokonce ani Rosický.

To v jiných částech hlediště byla situace odlišná. Ostatní sparťanští fanoušci alespoň částečně situaci zachraňovali a na svůj vlastní kotel dokonce pískali.

Právě chování kotle a nejednotnost fanoušků mrzely i Tomáše Rosického. „Ještě jsem neviděl, aby sparťanští fanoušci byli takhle nejednotní a musím říct, že mě to hodně mrzí,“ řekl po utkání proti Karviné novinářům.

„Rozumím tomu, že jsou zklamaní, já jsem taky zklamaný,“ reagoval na nepříliš povedený úvod sezóny v podání sparťanských fotbalistů. „Ale nepomůže nám nic jiného, než když budeme táhnout za jeden provaz,“ dodal.

Otázka je, jestli se podaří urovnat atmosféru do víkendového derby na Slavii, které na Letné označují za zápas roku.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek