Rodiče zanedbávali sedm dětí. Roční syn měl v plence červy!

Požár

Jamie Leigh Hiattová (25) a Michael Patrick McKnigh (26) ze Severní Karolíny byli obviněni z týrání dětí. Policie objevila v domě sedm nezletilých, kteří žili v otřesných podmínkách. Pár nemá děti spolu. Žena je biologickou matkou čtyř z nich, muž je otcem tří potomků.

Podle policie byl dům velmi špinavý. „Podmínky pro život byly velmi špatné. Bylo vidět, že podvyživenost dětí je dlouhodobým problémem,“ řekla policie. Podle deníku Daily Mail byly výkaly po celém domě. Tři děti byly okamžitě převezeny do nemocnice – u jednoho z osmnáctiměsíčních dvojčat našli lékaři červy v plence.

Čtyři potomky mají nyní v péči jejich příbuzní. Soud poslal pár do vězení na osmnáct měsíců. Dvacátého listopadu se však ocitnou u dalšího soudního řízení. Je možné, že jejich trest není finální. Podle médií čelí dalším obviněním.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek